Fitness Set – Zestaw do ćwiczeń z gumowymi taśmami

Zestaw do ćwiczeń pozwoli wykonać szeroką gamę ćwiczeń ogólnorozwojowych i skutecznie wzmocni mięśnie klatki piersiowej i brzucha, biceps i triceps, mięśnie ud i mięśnie miękkie, a także mięśnie pośladków, ramion i pleców. Zestaw idealnie nadaje się również do urozmaicenia ulubionych treningów, rozciągania, treningu siłowego, ćwiczeń pilates, jogi i jest świetną alternatywą dla hantli i tradycyjnego sprzętu do ćwiczeń.

Czytaj dalej »

Vivo Door Tape – Taśma uszczelniająca do okien i drzwi (5 m)

Chroni przed warunkami atmosferycznymi, zabezpiecza przed utratą ciepła i przeciekaniem wody, zapobiega przedostawaniu się kurzu i owadów, a także tłumi hałasy z zewnątrz. Przeznaczona do montażu na zwykłych lub przesuwnych drzwiach i oknach (wykonanych z drewna, tworzywa sztucznego, stali lub aluminium), drzwiczkach szafek, kabinach prysznicowych itp.

Czytaj dalej »

CHAIN CARE – Urządzenie do czyszczenia łańcuchów rowerowych

Wyczyść łańcuch rowerowy szybko i łatwo, bez konieczności jego zdejmowania! Chain Care skutecznie usuwa błoto, kurz, olej, sadzę, piasek i drobne cząsteczki ze wszystkich rodzajów łańcuchów rowerowych o każdym rozmiarze – z łańcuchów do rowerów górskich, drogowych, miejskich, hybrydowych, BMX, składanych, elektrycznych…

Czytaj dalej »

BELT PACK – Saszetka w pasku

Praktyczna saszetka w pasku ma dwie bardzo rozciągliwe kieszenie, do których można włożyć naprawdę wiele rzeczy. Idealna podczas podróży, uprawiania sportu, jazdy na rowerze, turystyki pieszej, zakupów i spotkań towarzyskich. Wszystko, czego potrzebujesz, zawsze będzie pod ręką, a twoje ręce będą wolne!

Czytaj dalej »

VIVO HAIR BRUSH – Szczotka do włosów

Szczotka do włosów Vivo Hair Brush sluzy do masażu skóry głowy. Skutecznie usuwa łupież i brud ze skóry głowy. Idealna do stosowania podczas mycia włosów, ale można jej także używać na suchej skórze głowy (do relaksu i masażu).

Czytaj dalej »