Beanie Light – czapka z lampką

Beanie Light nie jest zwykłą czapką, ma wbudowane światło LED. Ta niesamowita czapka przydaje się podczas biegania, spacerów, campingów, odśnieżania, jazdy na nartach… Uniwersalny rozmiar

Read More »

Fitness Set – Zestaw do ćwiczeń z gumowymi taśmami

Zestaw do ćwiczeń pozwoli wykonać szeroką gamę ćwiczeń ogólnorozwojowych i skutecznie wzmocni mięśnie klatki piersiowej i brzucha, biceps i triceps, mięśnie ud i mięśnie miękkie, a także mięśnie pośladków, ramion i pleców. Zestaw idealnie nadaje się również do urozmaicenia ulubionych treningów, rozciągania, treningu siłowego, ćwiczeń pilates, jogi i jest świetną alternatywą dla hantli i tradycyjnego sprzętu do ćwiczeń.

Read More »

Vivo Door Tape – Taśma uszczelniająca do okien i drzwi (5 m)

Chroni przed warunkami atmosferycznymi, zabezpiecza przed utratą ciepła i przeciekaniem wody, zapobiega przedostawaniu się kurzu i owadów, a także tłumi hałasy z zewnątrz. Przeznaczona do montażu na zwykłych lub przesuwnych drzwiach i oknach (wykonanych z drewna, tworzywa sztucznego, stali lub aluminium), drzwiczkach szafek, kabinach prysznicowych itp.

Read More »

CHAIN CARE – Urządzenie do czyszczenia łańcuchów rowerowych

Wyczyść łańcuch rowerowy szybko i łatwo, bez konieczności jego zdejmowania! Chain Care skutecznie usuwa błoto, kurz, olej, sadzę, piasek i drobne cząsteczki ze wszystkich rodzajów łańcuchów rowerowych o każdym rozmiarze – z łańcuchów do rowerów górskich, drogowych, miejskich, hybrydowych, BMX, składanych, elektrycznych…

Read More »

BELT PACK – Saszetka w pasku

Praktyczna saszetka w pasku ma dwie bardzo rozciągliwe kieszenie, do których można włożyć naprawdę wiele rzeczy. Idealna podczas podróży, uprawiania sportu, jazdy na rowerze, turystyki pieszej, zakupów i spotkań towarzyskich. Wszystko, czego potrzebujesz, zawsze będzie pod ręką, a twoje ręce będą wolne!

Read More »

VIVO HAIR BRUSH – Szczotka do włosów

Szczotka do włosów Vivo Hair Brush sluzy do masażu skóry głowy. Skutecznie usuwa łupież i brud ze skóry głowy. Idealna do stosowania podczas mycia włosów, ale można jej także używać na suchej skórze głowy (do relaksu i masażu).

Read More »

TENS – Elektryczny stymulator mięśni (model KTR-206)

Aparat do zmniejszania bólów i skurczów mięśni. Idealnie nadaje się do masowania pleców, szyi, kolan, ud, ramion, pleców i ramion, a także do łagodzenia bólu powstałego z powodu rwy kulszowej, lumbago, zapalenia stawów, urazów sportowych, bólu po aktywności fizycznej i ćwiczeniach.

Read More »