All Star Selfie 3w1 – Kijek do selfie/statyw ze światłem

WŁAŚCIWOŚCI
• 3w1 – kijek do selfie/statyw ze światłem i pilotem
• Połączenie za pomocą technologii Bluetooth
• Kompaktowy i lekki
• Możliwość przedłużenia do 100 cm
• Odpowiedni dla większości smartfonów
• Kompatybilny z systemami Android i iOS

SPECYFIKACJE:
Wymiary produktu: 19,4 x 4,5 x 3,5 cm
Długość pręta: 19,4 cm (złożony), 100 cm (rozciągnięty)
Rozmiar uchwytu: 6,5-9,9 cm
Waga: 215 g
Materiał: plastik, stal nierdzewna
Kolor: czarny
Bateria (w migawce, dołączona): CR1632

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Aby włączyć, naciśnij i przytrzymaj przycisk do robienia zdjęć przez około 3 sekundy. Po włączeniu zaświeci się niebieskie światło wskaźnika (migające).

W ustawieniach Bluetooth swojego urządzenia znajdź i wybierz urządzenie Selfie. Po pomyślnym połączeniu urządzeń niebieskie światło wskaźnika przestaje migać.

Kijek do selfie/statyw wyłącza się automatycznie po 5 minutach, jeśli nie podłączysz do niego żadnego urządzenia lub. po 10 minutach bezczynności.

Na urządzeniach z Androidem, aby kijek działał poprawnie, w ustawieniach aparatu należy wybrać funkcję robienia zdjęć za pomocą bocznych przycisków głośności.

Umieść urządzenie mobilne w uchwycie na telefon. Antypoślizgowa powierzchnia zapobiega ślizganiu się urządzenia.

Kijek do selfie / statyw jest teraz gotowy do użycia. Aby zrobić zdjęcie lub nagrać film, naciśnij przycisk migawki, którego użyłeś do włączenia.

Aby włączyć lub wyłączyć światło, naciśnij i przytrzymaj przycisk po lewej stronie światła przez około 3 sekundy. Krótkie naciśnięcie przycisku umożliwia regulację jasności światła. Dostępne są 4 poziomy jasności.

Aby wyłączyć kijek do selfie/statyw, powtórz 1. krok – naciśnij i przytrzymaj przycisk robienia zdjęć przez około 3 sekundy. Niebieskie światło wskaźnika zamiga szybko 3 razy, a następnie zgaśnie.

WYMIANA BATERII W MIGAWCE

Aby wymienić baterię w migawce, otwórz pokrywę w zaznaczonych miejscach i wymień baterię. Typ baterii: CR1632

Lampka na górze kijka do selfie/statywu nie ma baterii i jest ładowana za pomocą dołączonego kabla USB. Otwarcie połączenia znajduje się w górnej części lampy.

OSTRZEŻENIA

  • Przed użyciem produktu należy upewnić się, że urządzenie jest solidnie i bezpiecznie przymocowane do uchwytu i idealnie pasuje.
  • Niewłaściwa instalacja urządzenia mobilnego na produkcie może spowodować uszkodzenie mienia. Nie odpowiadamy za szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem i nieprzestrzeganiem instrukcji.
  • Aby wydłużyć żywotność baterii, zalecamy wyłączanie produktu po użyciu.
  • Dostarczona bateria nie jest objęta gwarancją.

Wyprodukowano w Chinach. Dystrybutor: Vivovita d.o.o., Litijska cesta 259, 1261 Ljubljana – Dobrunje, e: [email protected]

delivery
Darmowa wysyłka
satisfaction warranty
Gwarancja zadowolenia
safe buy
100% bezpieczny zakup
EU seller
UE sprzedawca