VacPack – Pakiet 7 worków próżniowych

Cechy:
– Łatwe w użyciu
– Otwór ssący z korkiem
– Hermetyczne zamknięcie
– Oszczędza miejsce i zapewnia porządek

Materiał: poliamid polietylen

Pakiet zawiera:
2 worki XXL (80 x 100 cm)
2 worki duże (70 x 100 cm)
2 worki średnie (60 x 80 cm)
1 worek mały (50 x 70 cm)
+ GRATIS: ręczna pompa próżniowa do odpowietrzania

Zastosowanie:

 1. Wybrać żądany rozmiar worka próżniowego i otworzyć go.
 2. Umieścić worek na płaskiej powierzchni, pokrywą zaworu skierowaną do góry i napełnić miękkimi przedmiotami (takimi jak odzież, pościel, ręczniki itp.).
 3. Upewnić się, że przedmioty wewnątrz worka znajdują się co najmniej 5 cm od jego krawędzi, a następnie zamknąć worek za pomocą suwaka.
 4. Podczas zapinania należy lekko zacisnąć suwak i kilkakrotnie przeciągnąć go z jednej strony na drugą, aby upewnić się, że worek jest szczelnie zamknięty. Przesunąć palcem wzdłuż zamka, aby sprawdzić, czy jest on całkowicie zamknięty. Jeśli przypadkowo wyciągniesz suwak z torby, wystarczy, że umieścisz go z powrotem na zamku błyskawicznym.
 5. Otworzyć pokrywę zaworu i umieścić wąż ssący (bez złączników) na otworze lub otworze pompy ręcznej. Należy upewnić się, że wąż podciśnieniowy/pompka ręczna znajduje się na środku otworu.
 6. Włączyć odkurzacz lub zacząć od wypuszczenia powietrza. Worek zacznie się kurczyć. Proces odkurzania kończy się w momencie ustania skurczu.
 7. Odłączyć wąż pompkę i zamknąć pokrywę na worku.
 8. Worek należy przechowywać na gładkiej powierzchni (np. w/na szafce, pod łóżkiem) i upewnić się, że w pobliżu nie ma ostrych przedmiotów, które mogłyby uszkodzić worek lub źródła ciepła, które mogłyby stopić worek lub zawór.

OSTRZEŻENIA:

 • Przechowywać produkt w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 • Produkt należy trzymać z dala od ostrych przedmiotów, ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu!
 • Worki nadają się tylko do przechowywania miękkich przedmiotów, takich jak ubrania, pościel, ręczniki itp.
 • Worki nie nadają się do przechowywania żywności, odzieży skórzanej i futrzanej.
 • Przechowując poduszki, koce i przedmioty wypełnione piórami nie wyciskać całego powietrza z worka, ale ucisnąć przedmioty tylko do połowy (50% pierwotnego rozmiaru), aby nie uszkodzić wypełnienia.
 • W workach nie należy przechowywać przedmiotów o ostrych krawędziach, gdyż mogą one uszkodzić, a nawet przebić worek.
 • Przed przechowywaniem i włożeniem przedmiotów do worka należy upewnić się, że wszystkie ubrania i przedmioty są całkowicie suche.

Wyprodukowano w Chinach. Dystrybutor: Vivovita d.o.o., Litijska cesta 259, 1261 Ljubljana – Dobrunje, e: [email protected]