BLACK WAX – Profesjonalny czarny wosk do depilacji twarzy i ciała (400 ml)

PRZED UŻYCIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ INSTRUKCJĘ!

UWAGA:

  • Nie musisz używać pasków!
  • Przed depilacją upewnij się, że Twoja skóra jest czysta i sucha. Nie nakładaj wosku na mokrą, wilgotną, spoconą, tłustą lub brudną skórę.
  • Nie używaj kremów, olejków ani innych kosmetyków przed nałożeniem wosku, ponieważ wosk nie przyklei się do natłuszczonych włosów.
  • Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę.
  • Jeśli nie posiadasz podgrzewacza do wosku, możesz stopić go na kuchence, umieszczając puszkę z woskiem w pojemniku z gorącą wodą i podgrzewając do momentu uzyskania odpowiedniej konsystencji. Wosk topi się w temperaturze ok. 45 stopni Celsjusza. Uwaga – jeśli wosk nie jest wystarczająco stopiony lub jest zbyt gęsty, nie osiągniesz pożądanego efektu.
  • Nie zaleca się woskowania w wilgotnych i bardzo ciepłych/gorących pomieszczeniach (powyżej 23 °C), ponieważ w tych warunkach wosk nie twardnieje prawidłowo.

WOSKOWANIE:

  1. Podgrzej jak każdy inny wosk.
  2. Gdy wosk się rozpuści, a konsystencja będzie zbliżona do płynnego miodu, nałóż go na pożądany obszar przy użyciu szpatułki. Równomiernie nałóż cienką warstwę wosku zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów.
  3. Czas twardnienia wosku zależy od grubości nałożonej na skórę warstwy. Gdy wosk całkowicie stwardnieje lub przestanie być lepki, usuń go szybkim ruchem, pociągając w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów.

PRZYDATNE WSKAZÓWKI:
✔ Zalecamy pozostawienie kawałka skóry bez wosku na krawędzi, aby łatwiej było chwycić i usunąć wosk ze skóry.
✔ Jeśli na skórze pozostały kawałki wosku, możesz je usunąć, dotykając woskiem, który właśnie ściągnęłaś.

Wosk nie zawiera składników alergennych i został przetestowany dermatologicznie.

Skład i NUMER PARTII podane są na opakowaniu.
Objętość: 400 ml
Wyprodukowany w UE.
Dystrybutor: Vivovita d.o.o., Litijska cesta 259, 1262 Ljubljana – Dobrunje, Slovenia

UWAGA: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci

Skład: glyceryl rosinate, triethylene glycol rosinate, cera microcristallina/microcrystalline wax, cera alba/beeswax, paraffin, ethylene/VA copolymer, Butyrospermum parkii butter/walnut extract, helianthus annuus seed oil/Helianthus annuus (Sunflower) seed oil, CI 77499/Iron Oxides

delivery
Darmowa wysyłka
satisfaction warranty
Gwarancja zadowolenia
safe buy
100% bezpieczny zakup
EU seller
UE sprzedawca