Electric Vacuum Pump – Elektryczna pompa do odsysania powietrza

 • Kompatybilna z workami próżniowymi VacPack! 🤩
 • Szybkie i wydajne odsysanie powietrza

 • Umieść ubrania w worku próżniowym i zamknij go.
 • Odkręć pokrętło na worku, umieść pompkę na dyszy i włącz ją, naciskając przycisk.
 • Gdy powietrze zostanie całkowicie odessane, wyłącz pompę i zakręć otwór na worku.

 • Nie należy używać pompy dłużej niż 3 minut, ponieważ może dojść do jej przegrzania. Pozostaw ją do ostygnięcia, a następnie użyj ponownie.
 • Nie używaj urządzenia w pobliżu wody. Przed użyciem upewnij się, że pompka jest sucha i znajduje się z dala od źródła wody.
 • Upewnij się, że pompka została prawidłowo podłączona do dyszy na worku. Nieprawidłowa instalacja może prowadzić do nieefektywnego funkcjonowania i wyciągu powietrza.
 • Upewnij się, że dysza na worku jest kompatybilna rozmiarowo z dyszą na pompie elektrycznej. Używanie niekompatybilnych worków może spowodować słabsze odsysanie powietrza.

 

Bezpieczne użytkowanie i środki ostrożności

 1. Produkt jest urządzeniem elektrycznym i musi być używany zgodnie z normalnym przeznaczeniem, a nie jako zabawka dla dzieci.
  2. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do kompresji worków próżniowych i nie może być używany do innych celów lub nietypowych zadań.
  3. Nie umieszczać dyszy ssącej w pobliżu oczu, uszu, włosów lub innych części ciała.
  4. Aby uniknąć wypadków, produktu nie należy umieszczać w pobliżu urządzeń grzewczych ani wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
  5. Surowo zabrania się blokowania wylotu powietrza podczas normalnej pracy i należy unikać używania produktu przez długi czas, gdy wylot powietrza jest zablokowany, aby uniknąć uszkodzenia silnika lub deformacji termicznej produktu; należy uważać, aby piasek, małe kamienie itp. nie zostały zassane do wylotu powietrza.
  6. Długotrwałe ciągłe użytkowanie może spowodować wyniszczenie lub deformację termiczną produktu i jego uszkodzenie. Maksymalny czas ciągłego użytkowania nie może przekraczać 3 minut. Generowanie ciepła jest normalne. Pojawiające się iskry na szczotce węglowej silnika jest jak najbardziej normalne.
  7. Używanie tego produktu bez nadzoru jest surowo zabronione; jeśli go nie używasz, wyłącz zasilanie.

 

Materiał: PA, PE

Wymiary: 8,1 cm x 6 cm

Kolor: biały

Średnica dyszy wylotowej powietrza: 26 mm

Dysza nadaje się do worków próżniowych VacPack.

 

Pochodzenie: Chiny. Dystrybucja: Vivovita d.o.o., Litijska cesta 259, 1261 Ljubljana – Dobrunje, SI, [email protected].

delivery
Darmowa wysyłka
satisfaction warranty
Gwarancja zadowolenia
safe buy
100% bezpieczny zakup
EU seller
UE sprzedawca